LT EN
Apie mus

Paslaugos

Partneriai Klientai Kontaktai

Paslaugos

Skolų išieškojimas

Teisinės konsultacijos

Įmonių steigimas

Skundų rengimas, procesinių ir kitų dokumentų rengimas

Sutarčių rengimas

Įmonių vidaus dokumentų rengimas

Atstovavimas derybose, įmonėse, įstaigose, organizacijose

Kitos paslaugos

 
Skolų išieškojimas

Nepalanki šalies ekonominė situacija, netinkamas finansų valdymas, nemokūs klientai, verslo santykiai su „piktybiškais“ ar bendradarbiauti nelinkusiais verslo partneriais – visa tai įtakoja skolų susidarymą. Fiziniams ar juridiniams asmenims (kreditoriams), turintiems skolininkų, svarbu laiku imtis atitinkamų veiksmų tam, kad visa skola būtų atgauta.

Už prieinamą kainą mes Jums siūlome kvalifikuotą pagalbą. Operatyviai įvertindami situaciją bei tinkamai parengdami veiksmų planą išieškome skolas iš skolininkų. Vykdome ikiteisminį, teisminį ir poteisminį skolų išieškojimą. Naudojame tik teisėtas, adekvačias teisines priemones, siūlome efektyviausius skolų išieškojimo metodus, padedame skolų atsiradimo prevencijos klausimais. Rengiame dokumentus skolų nurašymui.

Kiekvienam klientui skiriame maksimalų dėmesį ir darbą pradedame iš karto. Dedame visas pastangas, kad santykiai tarp skolintojo (kreditoriaus) ir skolininko liktų nepakitę.

Visada pateikiame geriausią pasiūlymą, tačiau klientas gali pats pasirinkti, kaip atsiskaityti –  mokėti išankstinį administravimo mokestį ar skolos išieškojimo atveju sumokėti tik „sėkmės“ mokestį.

 
  Dizainas: Puslapiai.eu Svetainėje naudojama MegaTVS